O nás

Každý náš člen má svoji jedinečnou roli.
Společně zvládáme odvádět dlouhodobě
kvalitní práci, která se od nás očekává.

Ing. Lubomír Valík

finančník, jednatel

investiční strategie, vzdělávání a digitální aktiva

lubomir.valik@diverzo.cz
linkedin.com/in/lubomirvalik/
twitter.com/LubosValik

Lubomír je na jedné straně zkušený poradce s osm let dlouhou historií, na straně druhé je také akademikem který studuje doktorské studium na Katedře světové ekonomiky Vysoké školy ekonomické v Praze. V rámci studia vyučuje praktický seminář o Bitcoinu a blockchainu. V Diverzu je garantem investiční strategie a dlouhodobé udržitelnosti.

Lubomír je členem Asociace finančních poradců ČR a získal řadu certifikátů a osvědčení od ČNB a profesních organizací.

„Mým posláním je vzdělávat širokou veřejnost i odborníky z oboru a cílem naší společnosti je spravovat majetek zodpovědným lidem.“

Jan Kolenský

finančník, jednatel

finanční poradenství, zprostředkování a správa majetku

+420 720 486 589
jan.kolensky@diverzo.cz
linkedin.com/in/jankolensky

Rezervujte si úvodní 30 min. konzultaci zdarma

Honza je nejzkušenějším poradcem Diverza, který s poradenstvím začínal v roce 2012 a od této doby se mu věnuje výhradně. Získal řadu zkušeností ve velkých poradenských společnostech jako je Fincentrum nebo Chytrý Honza. Kromě profesní odbornosti je jeho silnou stránkou investice do mezilidských vztahů s klienty. Honza je ten typ poradce, který Vám vezme telefon když ho budete potřebovat, a bude Vaším dlouhodobým partnerem.

Honza je členem Asociace finančních poradců ČR, získal certifikát svěřenského poradce a správce a je odpovědnou osobou za správu majetku.

“Pečlivě naslouchám klientům a pomáhám jim definovat a realizovat jejich finanční cíle. Jsem diskrétní a nestranný oponent při zásadních finančních rozhodnutích.”

Ing. Petra Hanáková

pravá ruka kanceláře

komunikace s klienty, administrativní podpora, pojištění

petra.hanakova@diverzo.cz
linkedin.com/in/petrahanakova

Petra má za sebou 14 let zkušeností v ČSOB, kde působila jako firemní bankéřka, ředitelka pobočky a projektová manažerka na centrále společnosti. Po odchodu z korporátu jí život nasměroval do odvětví, kde může pomáhat. Proto pracovala v neziskovce zaměřující se na oddlužení a insolvence a nyní zajišťuje chod naší kanceláře a pomáhá nám zvládat náročný proces komplexní poradenské práce.
Petra je proaktivní a zodpovědný odborník nejen ve financích, ale i v oblasti operativního řízení. V komunikaci je pohotová, empatická a věcná.

Petra je také certifikovaným poradcem ČNB na pojištění a zajištění.

„Mám 15 let zkušeností z finanční branže. Moji kolegové to umí ocenit a já mám radost, že je moje práce užitečná!

Daniel Kostelecký

finanční analytik

analýza investičních nástrojů, práce s daty a neustálé studium

daniel.kostelecky@diverzo.cz
linkedin.com/in/danielkostelecky

Daniel je koncipient a nejmladší kolega našeho týmu. Studuje Účetnictví a finanční řízení podniku na Vysoké škole ekonomické v Praze. Zajímá se o obchodování na finančních trzích a finanční analýzu. V rámci analýzy investičních příležitostí a ekonomiky nejraději používá terminál Eikon od Thomson Reuters. Jeho dlouhodobým cílem je vzdělávat veřejnost ve finanční gramotnosti a rozvoji.

Daniel je kromě financí také trenérem v šachovém oddílu TJ Kobylisy.

“Neustále mě překvapuje, kolik zajímavých investičních příležitostí se na trhu nachází. Jsem rád, že se mohu učit jak je kriticky zhodnotit. ”

Ing. Viktor Kořínek

Lektor Diverzo Academy

Školení klientů v oblasti kryptoměn

viktor.korinek@diverzo.cz
linkedin.com/in/viktor-kořínek

Viktor sleduje kryptoměnový trh od roku 2014. Během té doby pracoval jako šéfredaktor odborného portálu oPojištění.cz, v Národním centru pro elektronické informační zdroje působil přes dva roky jako specialista komunikace a více než rok strávil v pozici vendor partnera největšího českého e-shopu Alza.cz. Ve společnosti Diverzo má na starosti školení v oblasti kryptoměn a marketing značky Diverzo a Diverzo Academy. Zároveň se podílí na vývoji a provozu kryptoměnové směnárny Divex.

Viktor je rovněž členem České kryptoměnové asociace a podílí se na rozvoji edukace kryptoměn a finanční gramotnosti ve školách.

„Šíření povědomí o technologii Bitcoinu vnímám jako své poslání. Každý by měl mít právo na svobodné peníze!”

Ing. David Škvára

Certifikovaný investiční poradce

Finanční poradenství

david@davidskvara.cz
https://www.linkedin.com/in/davidskvara/
www.davidskvara.cz

David je absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze. Od roku 2015 se věnuje vzdělávání a certifikacím finančních poradců ve společnosti VECTOR Certifikace. Po 7 letech v tomto oboru se stal profesionálním investičním poradcem. Jeho prací je budovat a chránit majetek klientů. Je členem Finanční akademie Zlaté koruny.

Věřím, že být bohatý je rozhodnutí. Pro velká rozhodnutí mám okolo sebe lidi, na které se mohu spolehnout.

Těšíme se, až to probereme společně